Systemy monitoringu CCTV

Specjalizujemy się w montażach systemów monitoringu CCTV

W wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, zamkniętych osiedlach, siedzibach firm, magazynach, sklepach, na parkingach itp.

Dlaczego warto mieć monitoring?

Monitoring daje mieszkańcom większe poczucie bezpieczeństwa .
monitoring jest dodatkowym sposobem zabezpieczenia mienia ( na przykład samochodów na parkingu, wejść do klatek schodowych, czy chociażby elewacji budynku przed „graficiarzami „
daje też możliwość negocjacji zniżek przy wykupie ubezpieczenia majątkowego.

System monitoringu umożliwia Użytkownikowi lokalną bądź zdalną (za pomocą internetu) obserwację, a także rejestrację zdarzeń na danym obszarze. Najnowsze rozwiązania pozwalają na podgląd z każdego miejsca na świeci przez telefon 3G Poniżej przedstawiamy Państwu schemat ideowy monitoringu CCTV z zastosowaniem 8 kamer

 • KAMERY CCTV:

  Kamery CCTV – zarówno czarno-białe jak i kolorowe, kamery służące do monitoringu w nocy (IR, dzień-noc), a także kamery zewnętrzne, jak również ukryte (miniaturowe) i wykorzystujące technologie bezprzewodowe.

  3

 • OBIEKTYWY DO KAMER:

  Obiektywy – wykorzystywane w większości typowych instalacji telewizji przemysłowej . Są to zarówno obiektywy o stałej jak i zmiennej ogniskowej także o przysłonie regulowanej ręcznie lub elektronicznej („EAI”) czy automatycznej („AI” – Auto Iris).

  4

 • REJESTRATORY CYFROWE OBSŁUGUJĄCE 4 , 8(9) LUB 16 KAMER:

  Są to samodzielne urządzenia, umożliwiające zapis na dysku twardym, przechowywanie i przeglądanie materiału pochodzącego z kamer monitorujących dany obiekt.

  5 (1)

 • LUB KARTY REJESTRUJĄCE DO KOMPUTERÓW PC

  Karty DVR wmontowuję się do komputerów stacjonarnych. W niektórych warunkach dają one większe możliwości rozbudowy systemu i posiadają bardziej zaawansowane funkcje niż rejestratory cyfrowe.

  6

 • MONITORY

  Monitory do telewizji przemysłowej posiadają kineskopy przeznaczone do ciągłej pracy.

  6

 • MATERIAŁY I AKCESORIA MONTAŻOWE

  OBUDOWY DO KAMER ZEWNĘTRZNYCH , ZASILACZ , KABLE , WTYKI I INNE

  8

W celu bezpłatnego zaprojektowania i skonfigurowania urządzeń indywidualnie dla Państwa potrzeb prosimy o kontakt z naszą firmą.

Skontaktuj się z nami